Teslimat Bilgisi

Bizden almış olduğunuz tüm kargo gönderimleri sigortalı ve ücretsiz olarak en hızlı biçimde yapılmaktadır. Seçtiğiniz ürünler aynı gün 24 saat içerisinde (pazar ve tatil günleri hariç) kargoya verilecektir. Siparişinizin durumu ile ilgili tüm gelişmeler e-posta ile tarafınıza iletilecektir.
Kargoya teslim edilen siparişlerin, teslimat adresinize göre 24/48 saat içinde elinizde olması beklenmektedir.Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde bilgilendirilirsiniz. Tüm ürünlerimizin gönderimi belirlenen kargo tarafından size ulaşana kadar sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir. Farklı kargo firması isteklerini için bize bilgilendirmeniz gerekmektedir. Siparişleriniz pazar ve resmi tatil günleri dışında teslim edilmektedir. Kargo firmaları da bu günler dışında teslimat yapmaktadır. Faturanızı üründen ayrı olarak fatura adresinize istediğinizde, faturanız posta ile gönderilecektir.

Sigortalı ürünlerimizin, size teslimatı sırasında mutlaka kontrol ediniz. Ürünlerin farklı,eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz takdirde, kargo görevlisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Bu durumu telefonla bize bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak, siparişiniz en kısa zamanda size tekrardan ulaştırılacaktır.