Site Güvenliği

wwww.asediamond.com’da alışveriş güvenliği 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) Protokolü ile sağlanmaktadır.
Elektronik ortamda gerçekleştirilen ve güvenli bilgi akışının sağlanmasının gerekli olduğu sistemlerde bir endüstri standardı olan SSL Protokolü sayesinde, alışveriş yaparken girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz, asediamond.com’dan bağımsız olarak şifrelenerek, provizyon alınacak bankanın Sanal POS sistemine güvenli olarak iletilir. Ayrıca SSL Protokolü, bulunmak istediğiniz sitenin sahte bir versiyonunda olmadığınızı, gerçekten doğru sitede olduğunuzu da kanıtlar. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz internet adresinin https şeklinde görünen adres kısmında bulunan kilit ikonuna çift tıklayarak SSL sertifikasını inceleyebilirsiniz. SSL Protokolü hakkında daha detaylı bilgi edinmek için www.ssl.com sitesini inceleyebilirsiniz.

SSL Protokolü ile güvence altına alınmış sipariş ödeme sayfaları dışında, internet üzerinde gerçekleştirilen iletişim biçimlerinin hiçbirinde (e-postalar, hızlı mesajlaşma servisleri, müşteri ilişkileri iletişim formları vb.) kredi kartı bilgilerinizi yazmayınız.

Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sunucularımız da tutulmamakta ve kayıt altına alınmamaktadır. Bilgileriniz; alışverişiniz sırasında onay için bankaya yönlendirilmektedir. wwww.asediamond.com’dan alışveriş yapılan bilgisayarların IP adresleri, herhangi bir kötüye kullanım durumunda değerlendirmek üzere kayıt altına alınmaktadır.