Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerinizin sertifikası var mı?
Satışa sunulan tüm pırlanta ürünler sertifikası ile teslim edilmekte olup, ürün sertifikası uluslararası standartlara uygundur.

Ürünlerinizin garantisi var mı?
Sitemizdeki tüm ürünler Aşe Diamond garantisi altındadır.

Şifremi unutmam durumunda nasıl yenilerim?
Üye giriş sayfasında bulunan “Şifremi Unuttum” kısmından Kullanıcı Adı ya da E-posta adresinizi girerek Yeni Şifre Al butonuna tıklayıp yeni şifrenizi E-posta adresinize gönderebilirsiniz.

Ürünün ödemesini nasıl yapabilirim?
Kredi kartınız ile sitemizden ödeme yapabilirsiniz. Farklı ödeme yöntemi düşünürseniz sitemizde bulunan hesap numaralarına havale/EFT ile para transferi yapabilirsiniz. İstanbul içi verilen siparişlerde uyguladığımız kapıda ödeme sistemi için lütfen bize danışınız.

Kredi kartım ile ödeme yaparken hata mesajı aldım nedeni ne olabilir?
Kart numarasını hatalı girmeniz, kredi kartınızın internet harcamalarına kapalı olması, kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması, kullandığınız ek kartın ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması, kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız veya kartı düzenleyen banka ile geçici bağlantı sorunları yaşanması gibi sebeplerden kaynaklanabilir. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde kredi kartınız hangi bankadan aldıysanız o bankadan destek almanız gerekmektedir.

Sitenizin güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?
Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde kayıt altına alınmamaktadır. Bunların dışında bütün iletişimlerde 256 Bit SSL güvenlik sertifikası ile bütün işlemlerimiz şifrelenmektedir. Sitemizden %100 güvenli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Ürünlerin fiyatlarına KDV dahil mi?
Tüm ürünlerimizin fiyatlarına KDV ve diğer yasal yükümlülükler dahildir. Sitemizdeki ürünlerimizin fiyatı dışında herhangi bir ekstra ödeme yapmazsınız.

Ürün teslimatı ne şekilde yapılmaktadır?
Satın almış olduğunuz ürünler kargo aracılığıyla teslim edilmektedir. Firmamıza gelen müşterilerimiz ürünlerini elden de teslim alabilmektedirler. Kurye ya da farklı kargo firmaları istekleriniz var ise bize bildirebilirsiniz.

Kargo ücretini karşılıyor musunuz?
Ürünlerinizin gönderi ücretleri tarafımızdan karşılanmaktadır.

Teslimat adresi ile fatura adresi farklı olabilir mi?
Sipariş esnasında fatura adresi ve teslimat adresini farklı olarak tanımlayabilirsiniz. Seçiminize göre faturanız farklı bir adrese posta ile gönderilir.

Ürünü iade etmek istemem durumunda ne yapabilirim?
Ürünlerinizi, dilediğiniz takdirde 60 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade işlemleri için bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade işlemi sırasında size ürün ile birlikte gönderilen evrakla birlikte ürünü de iade etmeniz gerekmektedir.

İade ve tadilat işlemlerinde kargo ücreti kime aittir?
Almış olduğunuz ürünler de bir üretim hatası var ise, kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. Diğer tüm sebepler ile iade işlemi yapmanız veya tadilat istemeniz durumunda kargo ücretinin tarafınızca karşılanmaktadır.